ŞARK Özel Güvenlik Şirketi, özel güvenlik hizmetlerinin yanı sıra, “Özel Güvenlik Eğitimi”, “Personelli Özel Güvenlik ve Yakın Koruma”, “Güvenlik Danışmanlığı”, “Güvenlik Personeli Hizmet İçi Gelişim Danışmanlığı”, “Elektronik Güvenlik” ve “Tesis Güvenliği” gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Bu hizmetleri yerine getirirken başlıca amacımız; ilgili kanun ve yönetmelikte belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda, güvenliği sağlanan bölge içerisinde, konut, işyeri, tesis ve çalışanların emniyetini sağlamak, kamu düzeninin devamlığını sağlama konusunda genel kolluk kuvvetleriyle koordinede bulunmak ve doğal afetlerde arama/kurtarma görevlilerine yardımcı olmak suretiyle, kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette, etkin koruma ve güvenlik hizmeti vermektir.

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ

Özel güvenlik görevlisi olabilmek için almanız gereken tüm eğitimleri sizlere veriyoruz.

ELEKTRONİK GÜVENLİK

Dijital teknolojinin (Kamera takip sistemleri; kartlı, yüz tanıma veya parmak izi ile geçiş sistemleri vb.) yardımı ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Şirket ya da kurumunuzun güvenliği için sizlere detaylı, özenli ve pratik danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

GÜVENLİK PERSONELİ HİZMET İÇİ GELİŞİM DANIŞMANLIĞI

Bünyenizde çalışan güvenlik görevlilerini kendilerini geliştirmeleri ve sizlere daha sorunsuz bir hizmet verebilmeleri için hizmet içi eğitimler veriyoruz.

PERSONELLİ ÖZEL GÜVENLİK VE YAKIN KORUMA EĞİTİMİ

Personelli özel güvenlik ve yakın koruma olabilmeniz için almanız gereken tüm eğitimleri sizlere veriyoruz.

TESİS GÜVENLİĞİ

İş yerleri, eğitim – öğretim kurumları, hastaneler, fabrikalar, site ve konutlar, mağaza, alışveriş merkezleri, bina ve tesisler, oteller, tatil köyleri, şantiyeler, limanlar, hava alanları vb. alanlarda sizlere hizmet veriyoruz.