Şark Özel Güvenlik

ŞARK Özel Güvenlik Şirketi, 1997 yılından itibaren, gerek özel gerekse kamu sektörü alanlarında, güvenlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz, kabul edilen kalite standartlarının üzerinde, nitelikli insan kaynağı, teknoloji ve etkin risk yönetimi ile daima, daha etkili bir hizmet vermeyi ve hizmetin sağlayacağı faydaları artırma bilinciyle hareket etmeyi; “GÜVENİRLİLİK”, “SAHİPLENME” ve “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN SÜREKLİLİĞİ” ilkeleri doğrultusunda, hizmetlerini sürdürmeyi öncelikli görevler olarak benimsemiştir.

     Bu bilinçle hareket eden şirketimiz, “ISO 9001:2008 Kalite Belgesi”, “Alarm İzleme Merkezi Kurma ve İşletme Yeterlilik Belgesi” ve “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” ile hizmet sektöründe kalitesini tescillemiştir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Güvenilirlik,
  • Yenilik,
  • Uzmanlık,
  • Profesyonellik,
  • Sektörün en iyileri ile hizmet,
  • Çağdaş toplumun istek ve beklentilerini karşılamaktır.

MİSYONUMUZ

Bireyin geleceğine güvenle bakabilmesi için yaşamının her döneminde fiziksel ve psikolojik zararlardan korunması gerekmektedir. Bu nedenle, geçmişten gelen farklı alanlardaki birikimlerimizi bir bütün halinde yoğurarak etkin, objektif, ülke gerçeklerine dayanan, kurum/kuruluş ihtiyaçlarına uygun “GÜVENLİK ve KORUMA MODELİ” oluşturmak; bu yaklaşım çerçevesinde, eğitim, teknik ve sosyal ilişkiler konusunda yetişmiş uzman personeli ile “HER AN HUZURUN HİSSEDİLDİĞİ, İNSANİ DEĞERLERİN KORUNUP KOLLANDIĞI” bir alan sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Güvenlik ve koruması sağlanan sistemi, kanuni sorumluluk ve yetkiler çerçevesinde, KOLAY HEDEF olmaktan çıkarmak; çağdaş insanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek ÖZLENEN bir ortam haline getirmek; akılcı, ilkeli, yenilikçi ve sorun çözücü yaklaşımlarla; proje sahalarında, “ÖZENİLEN, GÜVENLİ BİR ORTAM YARATMAK” ve “ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNDE LİDER FİRMA OLMAKTIR”.

MODELİMİZ

İnsan, teknoloji, dinamizm, katılım, saygı, disiplin, öz güven, süreklilik ve bütünsellik gibi kavramları sistem bütünlüğü içerisinde kaynaştırarak, verilen hizmeti ZİRVESİNE taşımak ve sürdürmektir.

İnsan Kaynakları

Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyetteki özel güvenlik hizmetlerini, aksaksız ve bilinçli olarak yerine getirmek, hiç kuşkusuz çalışan personelin nitelik ve nicelikleriyle doğru orantılıdır.

Bu nedenle ŞARK Özel Güvenlik Şirketi, her biri kendi alanında uzman olan personelinin bilgi birikimleri ile teknolojinin sağladığı kolaylıkları bütünleştirerek, daha güvenli ve huzurlu sosyal bir hizmetin sunulmasına katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Şirketimiz; teknoloji ile bütünleşmiş, eğitimli, dinamik, katılımcı, saygılı ve disiplinli çalışanlarıyla, yüklendiği sorumlulukları yerine getirmektedir.

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini tüm faaliyetlerinin ana esası olarak kabul eden ŞARK Özel Güvenlik Şirketi, geçmişten gelen tecrübesinin de ışığında, bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, GÜVENLİK HİZMETİ vermeye devam etmektedir.